Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Společnost LOYDEX je samostatný pojišťovací zprostředkovatel, který poskytuje komplexní služby v oblasti pojištění na českém pojišťovacím trhu od roku 1996.

Hlavní činností společnosti LOYDEX je zprostředkování pojištění právnických osob, pojištění fyzických osob v oblasti živelního a majetkového pojištění a občanských rizik. Specializujeme se na oblast pojištění průmyslových rizik a podnikatelů. Mezi naše klienty patří významné české podniky z oboru informačních technologií, průmyslu, stavebnictví a služeb.

Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základem k dlouhodobé spolupráci.

Řídíme se požadavky, které ukládá zákon č. 170/2018 o distribuci pojištění a zajištění, a jsme řádně registrováni Českou národní bankou. Zápis zprostředkovatele v registru ČNB může klient nejlépe ověřit u ČNB na internetových stránkách https://www.cnb.cz/cnb/jerrs nebo telefonicky na čísle +420 224 411 111.

V roce 2022 se na základě vzájemné dohody společnost LOYDEX majetkově propojila s největším subjektem makléřského trhu na území České republiky, se společností RENOMIA, a. s. Zachovala si právní subjektivitu a samostatnost práce na pojistném trhu a zvýšila vyjednávací pozici spojením se skupinou spravující pojistné přesahující 16 mld. Kč na tuzemském a evropském pojistném trhu.

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

LOYDEX s.r.o.
Ptašínského 3
602 00 Brno

sekretariat@loydex.cz
+420 541 233 555